Haber Detayı
18 Mayıs 2021 - Salı 21:27 Bu haber 1178 kez okundu
 
AK PARTİ MALTEPE'DEN KIZILAY'A KAN BAĞIŞI DESTEĞİ
AK Parti Maltepe İlçe Başkanlığı,Türk Kızılay’ın azalan kan stoklarına destek olmak amacıyla düzenlediği Kan Bağışı kampanya kapsamında AK Parti İstranbul milletvekili Osman Boyraz' da kan bağışında bulundu.
YAŞAM Haberi
AK PARTİ MALTEPE'DEN KIZILAY'A KAN BAĞIŞI DESTEĞİ

AK PARTİ MALTEPE'DEN KIZILAY'A KAN BAĞIŞI DESTEĞİ

AK Parti Maltepe İlçe Başkanlığı,Türk Kızılay’ın azalan kan stoklarına destek olmak amacıyla düzenlediği  Kan Bağışı  kampanya kapsamında AK Parti İstranbul milletvekili Osman Boyraz' da kan bağışında bulundu.  

Maltepe Atatürk  Meydanında gerçekleştirilen etkinliğe ilgi büyüktü, Kan bağışı kampanyasına AK Parti İstanbul  Milletvekili Osman Boyraz, Ak Parti Maltepe İlçe Başkanı Mehmet Karadeniz, Türk Kızılay İstanbul Büyükşehir Şube Başkanı   Kadem Ekşi, Ak Parti Maltepe  İlçe Başkanlığı   yönetim kurulu üyeleri,Maltepe AK Parti Belediye Meclis üyeleri,AK Parti Maltepe Kadın Kolları başkanı Sevim Çelik Koçyiğit ve yönetim kurulu üyeleri ,Maltepe Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Yunus Erdel,  ve çok sayıda vatandaş etkinliğe katıldı.

 

BAŞKAN KARADENİZ ''Kan bağışının bir sosyal sorumluluktur''
Kampanya Maltepe meydanında gerçekleşti. Kan bağışının bir sosyal sorumluluk olduğunu belirten AK Parti Maltepe İlçe Başkanı  Karadeniz,  “ İlçe Başkanlığımız ve Kızılay  ile birlikte düzenlediğimiz ‘Kan Bağışı Kampanyası Etkinliğimize çok büyük  bir ilgi olduğunu öncelikle ifade etmek isterim. Hepimiz kan bağışının sosyal bir sorumluluk ve vatandaşlık görevimiz olduğunu unutmamalıyız. Ramazan Bayramı tatili süreci sonrası  Maltepe kan bağışı noktasında etkinliğimiz iki gün boyunca devam edecektir. Maltepeli hemşehrilerimizi bu sosyal sorumluluk etkinliğimize davet ediyorum diyerek destek ve katılımları için ilçe yönetim kurulu üyelerine ,Kadın kolları başkanı ve yönetim kurulu üyelerine  ve meclis üyelerine teşekkür ederim ” dedi  
 
MİLLETVEKİLİ OSMAN BOYRAZ
 

Kan Bağışı Kampanyasının her yıl  kesintisiz devam ettiğini söyleyen Ak Parti İstanbul Milletvekili  Osman Boyraz;  Kızılay’a  duyarlı herkesin kan bağışlamasına dikkat çekerek “ Bizler de kana ihtiyacı olan, şifa bulması gereken hastalarımız için kanımızı vererek destek olalım istedik. Allah yaptığımız ve yapacağımız böyle son derece faydalı güzel örneklerin sayısını arttırsın. Bu konuda Maltepe’de  vatandaşlarımızın daha fazla duyarlı olmasını rica ediyorum” dedi. 

 
    Kadem Ekşi“Türk Kızılay’ı ülkemizin dünyadaki yüz akıdır”
 
  İstanbul Büyükşehir Kızılay Şubesi Başkanı  Kadem Ekşi   konuşmasında, Öncelikle Kan bağış kampanyamıza destek olan  AK Parti Maltepe ailesine başta  Milletvekilimiz Osman Boyraz olmak üzere İlçe Başkanımız Mehmet Karadeniz’e , yönetim kuruluna ve Maltepeli vatandaşlarımıza teşekkür ederim “Türk Kızılayı darda kalanın yanında olan bir kurumdur. Dünyanın neresinde dara düşmüş, mağdur ve mazlum varsa oraya el uzatan bir kurumdur. Türk Kızılay sadece kan ihtiyacını karşılamıyor, kimin nerede bir ihtiyacı varsa el uzatıyor. Türk Kızılayı kan ihtiyacı olanlarla birlikte fakir fukaranın da yanında olan bir kurum. Bugün dünyanın neresinde bir acil çağrı duysa elini uzatan Türk Kızılay’ı ülkemizin dünyadaki yüz akıdır. Kan vererek, mağdur ve mazlumların yardımına koşan Kızılay'ımızın her zaman yanında olmak istiyoruz” ifadelerine yer verdi.
 
 
Kaynak: (K.M.H.M.) - Katılımcı Maltepe Haber Merkezi Editör: TAYFUN KÖSELERDEN
Etiketler: AK, PARTİ, MALTEPE'DEN, KIZILAY'A, KAN, BAĞIŞI, DESTEĞİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı