Haber Detayı
03 Eylül 2013 - Salı 10:05 Bu haber 457 kez okundu
 
Ali Kılıç Bu Sefer Kendi Dosyasını Getirdi
YEREL YÖNETİMLER Haberi
Ali Kılıç Bu Sefer Kendi Dosyasını Getirdi

CHP Yurtdışı Örgütlenme Koordinatörü Ali Kılıç, Maltepe Belediye Başkan Aday Adaylığı başvuru dosyasını CHP Maltepe İlçe Başkanlığı’na teslim etti.

Alman Sosyal Demokrat Parti’de uzun yıllar siyasi yaşamını sürdüren, genç yaşlardan itibaren yurtdışında en güçlü STK’ların Başkanlığı görevini üstlenen, Romanya, Afganistan ve Yugoslavya’daki savaşları yakından takip ederek saldırganlık, işgal ve acıların gölgesinde yaşayan halkların seslerini tüm Dünyaya duyuran, Türkiye’de rekor oylarla CHP PM Üyeliğine seçilen ve gördüğü destek sonucunda MYK Üyeliği yapmaya hak kazanan, Deniz Feneri e.V Davası’nı Türkiye gündemine taşıyan ve son olarak görev aldığı CHP Yurtdışı Örgütlenme Koordinatörlüğü görevinde kısa zamanda 6 ülkede örgütlenme temellerini kurarak çalışmalara resmiyet kazandıran Kılıç, Maltepe’nin farklı renkleri bütünleştiren yapısı ile Demokrasi ve Özgürlüğün yıkılmaz kalesi ve simgesi olma yolunda bir nefer olmak için Maltepe Belediye Başkanlığına adaylığını resmen koydu.CHP  Maltepe İlçe Başkanlığına Eşi Çiğdem Kılıç,Seçim Koordinasyon Başkanı Hasan Gökkaya ile beraber gelerek dosyasını İlçe Başkanı Hasan solmaz’a verdi.

Adaylık başvurusu sonrasında değerlendirmelerde bulunan Kılıç, uzun yıllar yurtdışında siyasi yaşamını sürdürmesi ve Türkiye gündemini sarsan Deniz Feneri e.V Davası’nda ki mücadelesine dikkat çekerek; ”Hedefim, Maltepelilerle birlikte hakça bölüşüm, demokrasi, üretken, sağlıklı çevre, şeffaf yönetim ve insan onurunun yaşayacağı bir marka kent yaratmak. Demokrasi, üretkenlik ve modern kentleşme Maltepe’de birleşecek ve hayat bulacak. İnsan odaklı sosyal demokrat belediyeciliği hayata geçirecek bir kadro ile önce ilçe örgütümüzü kucaklayarak halkla birlikte halkın taleplerini çözen, toplumsal sorunlara duyarlı, halktan kopuk değil, halk için hizmet anlayışını benimseyen bir anlayışla 30 Mart 2014’te hep birlikte nöbeti devralacağız. Maltepe’den halkımızla birlikte yükselteceğimiz umut ışığı, insanlık adına karanlığı ve umutsuzluğu, aydınlığa ve umuda dönüştürecek.” dedi.

document.getElementById("Leyout101").style.display="none";prada handbag uk alviero martini shop online mcm bag michael kors handbags sale gucci boxing day sale alviero martini outlet alviero martini portafogli mcm handbags prada bags borse alviero martini outlet
Kaynak: Editör:
Etiketler: Ali, Kılıç, Bu, Sefer, Kendi, Dosyasını, Getirdi,
Yorumlar
Haber Yazılımı