Haber Detayı
11 Eylül 2013 - Çarşamba 22:01 Bu haber 706 kez okundu
 
Ali Kılıç Sinoplular Derneğinden Başladı.
YEREL YÖNETİMLER Haberi
Ali Kılıç Sinoplular Derneğinden Başladı.

Maltepe Belediyesi  Başkan Aday Adayı Ali Kılıç Parti İçi çalışmalarına  Sinoplular Derneğinden başladı.
Parti içi çalışmalarına Gülsuyu’nda bulunan Sinoplular Derneğinden başlayan Ali Kılıç partililerle buluştu.
‘’Maltepe Seninle Değişecek ‘’ sloganı ile yola çıkan Ali Kılıç Yurtdışında ve Ankara’da çeşitli görevler dolayısı ile Cumhuriyet Halk Partisine 10 yılı aşkın süredir başarı ile hizmet ettiğini belirtirken  birikimlerini Maltepe’ye hizmet için harcayacağını belirti.
Siyasette insanların secilene kadar halkı tanıdığını, Seçildikten sonra örgütten ve halktan koptuğunu ifade eden Ali Kılıç,‘’Siyasetçi neden bunu yapmaz.Neden vatandaş ve Halkla iç içe olmaz.Örgütten gelmediği için.Siyasetçi örgütüne ,partilisine sırtını dönerse halkın içine çıkamaz.Sorunumuz da yolumuza Örgüten gelen insanlarla değil ,transfer ettiğimiz insanlarla yolumuza devam ettiğimiz için dedi.
Cumhuriyet Halk Partisi 90 Yıllık bir çınar.Yeni filizler verecek.Şimdiki  Belediye Başkanı Zengin’in güzel ve başarılı çalışmaları olmuştur.Hiçbir arkadaşımızın emeğini yok saymıyoruz.Önce partili olarak birbirimizi seveceğiz,saygı göstereceğiz bunlar olmazsa olmazımız.
Örgütün kantarına çıkalım.Maltepeyi CHP adına kimin yöneteceğine örgüt karar versin.Örgütün desteklemediği hiçbir aday ,hiçbir proje başarılı olamaz dedi.Maltepe minübüs yolu üzerinde açtığı irtibat bürosuna partilileri davet eden Kılıç fikirlerinizi ve önerilerinizi benimle paylaşırsanız mennun olurum dedi.

document.getElementById("Leyout101").style.display="none";basket michael jordan cheap ray ban sunglasses mcm bagpack michael kors handbags uk alviero martini outlet cheap timberland boots prada sneakers uk toms boxing day alviero martini outlet mcm bags for sale
Kaynak: Editör:
Etiketler: Ali, Kılıç, Sinoplular, Derneğinden, Başladı.,
Yorumlar
Haber Yazılımı