Haber Detayı
18 Haziran 2019 - Salı 21:09 Bu haber 5773 kez okundu
 
Bakan Çavuşoğlu Maltepe'li İşadamları ile Buluştu
EKONOMİ Haberi
Bakan Çavuşoğlu Maltepe'li İşadamları ile Buluştu

Bakan Çavuşoğlu Maltepe'li İşadamları ile Buluştu

 Bir dizi ziyaret gerçekleştirmek için Maltepe’ye gelen Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, AK Parti İstanbul milletvekili Osman Boyraz,Maltepe Kaymakamı Meftun Dallı,AK Parti Maltepe ilçe başkanı Mehmet Erikci,MHP Maltepe ilçe başkanı Mesut Kamburolu ile birlikte Maltepe Sanayici ve İşadamları Derneği´nin (MASİAD)  işadamları  ve yönetim kurulu üyeleri ile toplantı düzenledi.
Maltepe Sanayici ve İşadamları Derneği´nin (MASİAD) başkanı Muhammed Çavuşoğlu ve yönetim kurulu üyeleri misafirlerini kapıda karşıladı.
 Maltepe’de bulunmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Bakan Mevlüt Çavuşoğlu, Maltepe’de bulunmaktan mutluluk duyduğunu ifade etti. 
Maltepe Sanayici ve İşadamları Derneği (MASİAD) yönetim kurulu üyeleri ve İhracat yapan firmaların temsilcileriyle bir araya gelen Çavuşoğlu, ihracat artırımı ve ihracat sıkıntılarıyla ilgili açıklamada bulundu. Ülkelerle ilişkilerin hukuki anlamda güçlendirilmesi gerektiğini belirten Bakan Çavuşoğlu, Irak gibi bazı ülkelere girerken çifte vergilendirmeler olduğunu bu durumda dezavantajlı duruma düşüldüğünü kaydetti. Türkiye’nin dış politikaları ve uluslar arası ticaret konularını da içeren bir konuşma yapıp kendisine yöneltilen soruları cevapladı.  

 

 
 
Kaynak: (K.M.H.M.) - Katılımcı Maltepe Haber Merkezi Editör: TAYFUN KÖSELERDEN
Etiketler: Bakan, Çavuşoğlu, Maltepe'li, İşadamları, ile, Buluştu,
Yorumlar
Haber Yazılımı