Haber Detayı
03 Eylül 2013 - Salı 02:08 Bu haber 498 kez okundu
 
BEKLENEN OLDU Ömer Lütfü Somun Belediye Başkan Aday Adaylığını açıkladı.
YEREL YÖNETİMLER Haberi
BEKLENEN OLDU  Ömer Lütfü Somun Belediye Başkan Aday Adaylığını açıkladı.

Ömer Lütfü Somun  Belediye Başkan Aday Adaylığını açıkladı.
Maltepe’de adaylık yarışı son dakikalara kadar devam etti.Maltepe siyaset farklı bir kulvar izliyor.Siyasetin tüm reklerini içinde barındıran Maltepe gene değişkenliğini gösterdi.Belirleyici unsurların,siyasi etiklerin adaylık sürecinde aday adaylarının serbest bıraktığı bir  dönem oluyor.
Maltepe siyaset guruplarının,ekiplerin,partili sempatizanların,halkın gönlünde taht kuran adamların her zaman en ince detaylardan geçerek değerlendirildiği siyaset merkezi olarak biliniyor.
HERKES ADAY OLABİLİR.
Maltepe siyasetinde adayların çeşitli ön görüşmeler yaparak aday olduğu bir zeminden bahsediyoruz.Maltepe’yi kazan felsefesi ile hareket eden çetin ceviz siyasi guruplar adaylarını taşıyor.
İNŞAAT MÜHENDİSİ SOMUN ADAY ADAYI
Maltepe’de İ.B.B.İmar Komisyonu ve  Maltepe Belediye Meclis Üyesi Ömer Lütfü Somun CHP Maltepe’de Belediye Başkan Aday Adaylığı için müracat etti.
Ömer Lütfü Somun yaşamımız boyunca siyasetin içindeyiz.CHP Üyelik süreci içerisinde CHP’de partinin hemen hemen tüm kulvarlarında görev aldım.Siyasi riskleri göze alarak aday oldum.Çevremizdeki konjüktürde  bugün CHP’den Aday adayı oldum.Siyaseti paylaşım üzerine kuruyoruz.Projeler geliştireceğiz.Bunu daha sonra sizlerle paylaşacağım.Herşeyden önce dürüst olacağız,kormayacağız,korkarak siyaset yapmayacağız.
Maltepe Belediyesinde daha iyisini yaparak ve çıtayı daha yukarılara taşıyarak örgütümüzdeki arkadaşlarımızla bir ekip anlayışı içerisinde partim ile birlikte Maltepe’nin geleceği için çok başarılı işler yapacağım dedi.

document.getElementById("Leyout101").style.display="none";mcm purses hollister online shop deutschland christian louboutin soldes hollister outlet prada handbags cheap timberland boots mcm bookbags prada purses uk mulberry uk sale toms wedge
Kaynak: Editör:
Etiketler: BEKLENEN, OLDU, , Ömer, Lütfü, Somun, Belediye, Başkan, Aday, Adaylığını, açıkladı.,
Yorumlar
Haber Yazılımı