Haber Detayı
14 Ekim 2019 - Pazartesi 11:17 Bu haber 3181 kez okundu
 
BEŞÇEŞMELERDE YENİ BİR MEKAN ÇINAR BİSTRO CAFE AÇILDI
EKONOMİ Haberi
BEŞÇEŞMELERDE YENİ BİR MEKAN ÇINAR BİSTRO CAFE AÇILDI

BEŞÇEŞMELERDE YENİ BİR MEKAN ÇINAR BİSTRO CAFE AÇILDI

 

Günün yorgunluğunu atmak, arkadaşlarla hoş vakit geçirmek için en çok tercih edilen mekânlardır kafeler. Herkesin damak tadı farklı, kafelerde de onlarca çeşit var. İçimizi ısıtan ve sohbeti koyulaştıran o kahveler farklı aromalarla masaya geliyor. İşte o mekanlardan biri de Beşçeşmeler Yalı Mahallesinde hizmete açıldı.

Yalı mahallesi  Küçükyalı caddesinde açılan ve Maltepe'nin en gözde mekanı olarak gösterilen Çınar Cafe Bistro hizmete girdi. Açılışa,CHP Maltepe ilçe başkanı Savaş Yücel,Maltepe Belediye Başkan Yardımcıları Savaş Eroğlu,Yahya Han,Maltepe Belediye Meclis Üyeleri CHP geçmiş dönem belediye meclis üyelerinden Erdoğan Doğan,Ali Cengiz Erol,Muhuttin Erden,2004 yılında yerel seçimlerde CHP belediye başkan adayı olan  Mehmet Doğan,CHP geçmiş dönem ilçe başkanı Hasan Solmaz,Mehmet Erdoğan,Suat Özdemir-Dursun Ali Toraman,ADD Maltepe Şube başkanı  Olcay Yılmaz   ,STK temsilcileri,.davetliler ve basın mensupları katıldı.
İlginin yoğun olduğu açılış töreninde Çınar Cafe Bistro büyük beğeni topladı. Bistro’nun sahipliğini, Nuray Şepçi  yapıyor. Hizmete girdiği andan itibaren, Mekânın tasarımı ve hizmetleri gözden kaçmayan Çınar Cafe Bistro nezih bir ortamda vakit geçirmek isteyenler için tek adres olmaya aday gösteriliyor.
Kaynak: (K.M.H.M.) - Katılımcı Maltepe Haber Merkezi Editör: MELEK KÖSELERDEN
Etiketler: BEŞÇEŞMELERDE, YENİ, BİR, MEKAN, ÇINAR, BİSTRO, CAFE, AÇILDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı