Haber Detayı
04 Eylül 2013 - Çarşamba 14:15 Bu haber 472 kez okundu
 
CHP de Seçim Hazırlıkları
YEREL YÖNETİMLER Haberi
CHP de Seçim Hazırlıkları

CHP'nin yerel seçim çalışmaları kapsamında yaptığı çalışmalarda, bazı il ve ilçe örgütlerinin bina ve aracının olmadığı ortaya çıktı. İlk etapta 18 bina ile 31 adet araç alındı...

Yerel seçim hazırlıkları kapsamında parti örgütünün eksikliklerini tamamlamak için CHP Genel Merkezi'nin yaptığı tespit çalışmaları, bazı il ve ilçe örgütlerinin binası ve aracının olmadığını ortaya çıkardı. 6 il binası, 12 ilçe binası, 31 adet araç alındı.

CHP İdari ve Mali İşler Başkan Yardımcılığı, yılbaşına kadar araç ve bina eksikliğinin tümünün tamamlanması için mali plan hazırladı. Bina ve araç alımlarına, 8 Eylül'de yapılacak Parti Meclisi (PM) toplantısına sunulacak Merkez Yönetim Kurulu (MYK) raporunda da yer verildi. Raporda, Ağustos 2012-Ağustos 2013 döneminde uygun fiyatlarla 6 ilde il örgütü için, 12 ilde de ilçe örgütleri için taşınmaz alımı gerçekleştirildiği belirtildi.

Afyon, Amasya, Aydın, Muğla, Sakarya, Samsun'da il örgütü için, Aydın, Gaziantep, Hatay, Mersin, İstanbul, Muğla, Sivas, Düzce'de ilçe örgütleri için alım yapıldı. Binası bulunmayan il ve ilçe örgütlerine 2014 yılında alımlara devam edileceği ifade edildi.

ÖRGÜTE 115 BİN LİRA

İdari ve Mali İşler birimi, aksaklık yaşanan üyelik aidatının toplanması konusunda da kısmi düzeltme sağladı. SMS kampanyası kapsamında toplanan aidatlardan örgütlere 115 bin lira gönderildi.

document.getElementById("Leyout101").style.display="none";cyber monday mulberry deals mulberry bags outlet mulberry uk sale portafoglio prada basket michael jordan michael kors wholesale mcm handbags mcm handbags mulberry bags sale toms for cheap
Kaynak: Editör:
Etiketler: CHP, de, Seçim, Hazırlıkları,
Yorumlar
Haber Yazılımı