Haber Detayı
01 Ağustos 2013 - Perşembe 20:14 Bu haber 485 kez okundu
 
CHP MALTEPE’DE BAYRAK DEĞİŞİMİ.
YEREL YÖNETİMLER Haberi
CHP MALTEPE’DE BAYRAK DEĞİŞİMİ.

Süleyman Kıpırtının Belediye Başkan Aday Adayı olmak için istifasının ardından CHP Maltepe İlçe Başkanı olan Hasan Solmaz ve Belediye Meclis üyesi Aday Adayı almak için CHP İlçe yöneticiliği görevinden istifa eden yöneticilerin yerine gelen yedek üyelerin yönetime girmesi dolayısı ile CHP Maltepe İlçe Başkanlığında devir teslim töreni yapıldı.
CHP İstanbul İl Yönetiminden Doğan Çakmak’ın da katıldığı devir teslim töreninde yeni CHP Maltepe İlçe Başkanı Hasan Solmaz yaptığı konuşmasında ‘’İlçe Başkanımız sayın Süleyman Kıpırtı,nın Maltepe Belediye Başkanlığı için aday adayı olması nedeniyle İlçe Başkanlığı görevinden istifa etmiş olduğunu bilmektesiniz. Parti Tüzüğümüzün ilgili maddesi gereğince, Yönetim Kurulu üyelerimizin oybirliğiyle vermiş olduğu karar sonucunda İlçe Başkanı seçildim.
İlçe Yönetim Kurulunun şahsıma vermiş olduğu Başkanlık görevi için tüm arkadaşlarıma huzurunuzda teşekkürlerimi iletirim. Bugüne kadar Yönetim Kurulunu çok önemsedim, bundan sonra da devam edecektir.
İlçe Başkanı seçilmemden dolayı İl Başkanlığımız tarafından duyulan memnuniyet yapacağımız çalışmalarda ve etkinliklerde bana, Yönetim Kurulu üyesi arkadaşlarıma ve tüm örgütümüze büyük bir cesaret vermiştir. İl Başkanımız, Sayın Oğuz Kaan Salıcı’ya ve İl Yönetim Kurulu’na huzurunuzda Saygılarımı sunuyorum.
İlçe Başkanlığı görevinden ayrılan, Sayın Süleyman Kıpırtı’ya geçmişten bu güne kadar partimize yapmış olduğu katkı, destek ve çalışmaları için Yönetim Kurulu Üyesi arkadaşlarım, İlçe Örgütüm ve kendi adıma teşekkür ederim. Bundan sonraki çalışmalarında başarılar diliyor, destek ve katkılarının da devam etmesini ümit ediyorum.
En doğal hakkımız olan sosyal yaşantı alanlarımızın ve özgürlüklerimizin önündeki engelleri kaldırmak için hep birlikte AKP iktidarının karşısında durmalı, bir olmalı ve güçlerimizi birleştirmeliyiz.
İlçe Başkanınız olarak, arkadaşlarımla birlikte yıkıcı değil, yapıcı muhalefet yaparak, daha çok halkın yanında olmaya, halkla bütünlük içinde Maltepe ve İstanbul’u alarak, Genel seçimlerde AKP’den tamamen kurtulmak için var gücümüzle çalışacağımızın sözünü veriyorum.
Halktan ve haklıdan yana siyaset anlayışımızdan asla taviz vermeyeceğiz.
Maltepe’nin sorunlarını; Belediye Başkanımız Prof.Dr.Mustafa Zengin, İlçe Yönetimimiz, Kadın ve Gençlik Kollarımız, Meclis Üyelerimiz, Örgütümüz ve Belediye Başkanı aday adayı arkadaşlarımızla birlikte biliyor, çözümlerini üretiyoruz.
Başarının yolu Maltepe’nin sorunlarını çözümleriyle birlikte,;Maltepe Seçmenine PARTİMİZİ VE KENDİMİZİ ANLATABİLMEKTEN GEÇMEKTEDİR. Onun içindir ki, el ele, gönül gönüle hep birlikte çalışmak zorundayız.
CHP Maltepe İlçesi’nin ve Örgütünün Maltepeliler ile bütünleşmesini sağladığımız zaman başarı da mutluluk da hepimizin olacaktır. Bu önceliklerle yol alırsak, hedefe ulaşmamız kaçınılmazdır.
Belediye Başkanı aday adayı arkadaşlarımızla, birlik ve bütünlük içinde olmamız, olmazsa olmazlarımızdır. Onların aday adayı olmakla, göstermiş oldukları medeni cesaretleri bizleri heyecanlandırmaktadır, gücümüze güç katmaktadır.
2014 Mart’ında Maltepe Belediyesi tekrar bizim , İstanbul bizim olacak.”dedi.

document.getElementById("Leyout101").style.display="none";mulberry uk sale portachiavi alviero martini mbt shoes prada handbags sale uk alviero martini outlet online alviero martini shop online toms after christmas sale hollister onlineshop cyber monday mulberry deals michael kors uk handbags
Kaynak: Editör:
Etiketler: CHP, MALTEPE’DE, BAYRAK, DEĞİŞİMİ.,
Yorumlar
Haber Yazılımı