Haber Detayı
09 Haziran 2019 - Pazar 09:09 Bu haber 11592 kez okundu
 
CHP Maltepe İstanbul seçimleri için bayramda da çalıştı
SİYASET Haberi
CHP Maltepe İstanbul seçimleri için bayramda da çalıştı

CHP Maltepe İstanbul seçimleri için bayramda da çalıştı

 CHP Maltepe ilçe başkanı Savaş Yücel, tekrar yapılacak İstanbul seçimleri için CHP Maltepe’de 9 günlük bayram süreci ve sonrası için de planlamalar yapılmıştı. 
Birebir temasla yüzyüze iletişim üzerine kurulan “Sessiz kampanya” yapıldı.
9 günlük bayram tatili sürecinde boşalacak Maltepe’de “Seçmen nereye biz oraya” diyen  Yücel ilçe yönetim kurulu üyeleri,Kadın Kolları Başkanı Selver Yamak Sönmez,Gençlik Kolları , mahalle başkanları ve partililerle çalışmalarına devam ettiklerini söyledi.
Maltepe'deki programı öncesi açıklama yapan Yücel, Ramazan Bayramı'nda da tüm CHP Maltepe ilçe örgütünün 23 Haziran'da tekrar yapılacak İstanbul seçimleri için çalışmalarına devam ettiğini dile getirdi.
Başkan Savaş Yücel, "Bu yıl YSK'nın yüzünden bayramımızı yapamıyoruz. 23 Haziran'da gerçek bayramımızı yapmak için bu bayramı feda ederek, çalışmak zorundaydık. dedi
 
SEÇMEN NEREYE, CHP’LİLER ORAYA

Seçim kampanyası kapsamında 2 Haziran’da başlayan 9 günlük bayram tatili için de CHP Maltepe'de özel program yapıldı. “Seçmen nereye biz oraya” sloganıyla yapılan planlamaya göre Beşçeşmelerde, Maltepe sahilinde gezi ve piknik gibi yoğunluklar olacağı hesap edilerek bu  bölgelerde  saha çalışması için  görevlendirmeler yapıldı. 

SAVAŞ YÜCEL EKREM İMAMOĞLU’NA OY VERDİM PİŞMANIM DİYEN YOK!

Maltepe’deki seçim kampanyası ile ilgili bilgi veren Cumhuriyet Halk Partisi Maltepe ilçe başkanı Savaş Yücel, “Çok iyi bir hava var. Bugüne kadar “Ekrem İmamoğlu’na oy verdim ama pişmanım, bu kez vermeyeceğim” diyen tek bir kişi ile karşılaşmadık. dedi

Kaynak: (K.M.H.M.) - Katılımcı Maltepe Haber Merkezi Editör: TAYFUN KÖSELERDEN
Etiketler: CHP, Maltepe, İstanbul, seçimleri, için, bayramda, da, çalıştı,
Yorumlar
Haber Yazılımı