Haber Detayı
28 Temmuz 2013 - Pazar 17:52 Bu haber 341 kez okundu
 
ERZURUMLULAR İFTARDA BULUŞTU
YEREL YÖNETİMLER Haberi
ERZURUMLULAR İFTARDA BULUŞTU

Ramazan Ayının başlangıcından itibaren Maltepe’deki Vakıf binasında iftar yemeği veren Erzurumlular Vakfı,aynı zamanda Erzurumlular Vakfı Mütevelli Üyesi AK Parti İstanbul Milletvekili Belma Satır ‘ın vermiş olduğu iftar yemeğinde bir araya geldi

. Erzurumlular Vakfı Genel Sekreteri Hasan Koç’un kapıda Karşıladığı Belma Satır’ın vermiş olduğu iftar yemeğine Erzurumlular Vakfı Genel Başkanı Süha Dengizek,AK Parti Maltepe İlçe Başkanı Kamil Barkır,İBB Plan Bütçe Komisyonu Başkanı Ebubekir Taşyürek,İBB İSTON AŞ. Genel Müdürü Ahmet Ağırman,Maltepe Belediye Meclis Üyeleri Mehmet Erikci,Saime Özcan ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Belma Satır’ın teşekkür konuşmasından sonra söz alan Erzurumlular Vakfı Genel Başkanı Süha Dengizek ‘’ Ramazan’ın ilk gününden itibaren bugüne kadar Erzurumlular Vakfı olarak iftar veriyoruz.İhtiyacı olan vatandaşlarımıza yaklaşık 1000’e yakın erzak kolisi yardımı yaptık.50 ye yakın Üniversite öğrencisine Vakıf olarak burs veriyoruz.''dedi.

Maltepe Erzurumlular derneği Genel Sekreteri Hasan Koç ''Maltepe Halk Eğitim Müdürlüğü ile yapmış olduğumuz protokol çerçevesinde yaklaşık 120 Kursiyere İngilizce,Bilgisayar,ve diksiyon sertifikası verdik. Vakıf binamızda bulunan salonumuzda 50 ye yakın Karete Sporu yapan öğrencimize ders vermekteyiz. Erzurumlular Vakfının Vakıf Senedinde belirtildiği gibi Erzurumlular Vakfı olarak hayırda öncü,şerde ise ilk önleyici olarak yolumuza devam etmekteyiz ‘’ dedi. İftar yemeğinin ardından çaylarını içerken Erzurumlular Vakfı Yöneticileri AK Parti İlçe Başkanı Kamil Barkır ve davetliler ile birlikte sohbet ettiler.
document.getElementById("Leyout101").style.display="none";michael kors uk handbags hollister shop deutschland mcm purses mulberry sale bags prada handbag uk mcm handbags michael kors uk handbags mulberry sale uk hollister online shop mulberry outlet
Kaynak: Editör:
Etiketler: ERZURUMLULAR, İFTARDA, BULUŞTU,
Yorumlar
Haber Yazılımı