Haber Detayı
31 Temmuz 2020 - Cuma 21:50 Bu haber 705 kez okundu
 
FİKRET YÜZÜGÜLER'DEN BAYRAM MESAJI
GÜNDEM Haberi
FİKRET YÜZÜGÜLER'DEN BAYRAM MESAJI

FİKRET YÜZÜGÜLER'DEN BAYRAM MESAJI

Maltepe Genç Bitlisliler Derneği Kurucu Başkanı ve Maltepespor As Başkanı Fikret Yüzügüler Kurban Bayramı münasebetiyle  bir mesaj yayımladı.
Bayramların, millet olma şuuruna ermenin, ortak değerlerimizi güçlendirmenin ve aramızdaki bağları geliştirmenin de vesilesi olduğuna dikkat çeken Başkan Yüzügüler, bu yıl ki bayram kutlamalarının salgın hastalık nedeniyle istenilen düzeyde kutlanılamamasının burukluğa neden olduğunu hatırlattı.

Bayram vesilesiyle yapılan ibadet, dua ve kesilen kurbanların Allah katında kabul olması en büyük temennileri olduğunu dile getiren Başkan Yüzügüler “Bu mübarek günlerde yardıma muhtaç durumdaki kardeşlerimize şefkatle yardım elimizi uzatmalı, mağdurların yanlarında bulunmalı, kardeşlik bağlarımızı daha da güçlendirmeliyiz. 

Bayramların anlamını, yardımlaşmayı, hoşgörüyü, sevgi ve saygıyı bu günlerle sınırlı tutmayarak yaşamımızın her dönemine ve tüm insani ilişkilerimize yansıtmalıyız. Bu vesile ile başta Maltepeliler  olmak üzere Bitlisli hemşehrilerim  ve tüm vatandaşlarımızın Kurban Bayramı’nı kutlar, bundan sonraki bayramlarında huzurlu ve sağlıklı geçmesini temenni ederim” ifadelerine yer verdi.  

Kaynak: (K.M.H.M.) - Katılımcı Maltepe Haber Merkezi Editör: TAYFUN KÖSELERDEN
Etiketler: FİKRET, YÜZÜGÜLER'DEN BAYRAM, MESAJI,
Yorumlar
Haber Yazılımı