Haber Detayı
04 Nisan 2020 - Cumartesi 13:51 Bu haber 1352 kez okundu
 
GÜLENSU SPOR KULÜBÜ DAYANIŞMA  AĞI HİZMETTE
SPOR Haberi
GÜLENSU SPOR KULÜBÜ DAYANIŞMA  AĞI HİZMETTE

GÜLENSU SPOR KULÜBÜ DAYANIŞMA  AĞI HİZMETTE

  Maltepe Gülensuspor Kulübü , dünyayı etkisi altına alan koronavirüs nedeniyle zor günler yaşayan yaşlı ve ihtiyaç sahiplerini unutmadı.  

Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında, 65 yaş ve üstü ile kronik rahatsızlığı bulunanların sokağa çıkmaları İçişleri Bakanlığının genelgesiyle kısıtlanmıştı. 

Bu kapsamda olup evde tek başına yaşayan, ihtiyaçlarını karşılayacak yakını bulunmayanlar için   Gülensuspor Kulübü Dayanışma Ağı aracılığıyla     ulaşıyor. 

  Gülensuspor,Teknik sorumlu,  futbolcu ve yöneticilerinden oluşan  Gülensuspor Kulübü Dayanışma Ağı'na vatandaşlar  0216 427 71 73 ve diğer numaralardan ulaşarak ihtiyaçlarını bildirebiliyor. 

Gülensuspor,Maltepe'nin  Gülensu Mahallesi'ndeki ihtiyaç sahibi ailelere Gülesuspor Kulübü Dayanışma Ağı aracılığıyla ulaşıyor.

Gülensuspor futbolcu ve yöneticileri  bireysel hijyen önlemlerini de alarak  60 yaş üstü ve Engelli vatandaşların market alışverişi,gündelik işler,ilaç ve sağlık ihtiyaçları,hayvan bakımı,diğer acil ihtiyaçları  Dayanışma Ağı aracılığıyla  karşılıyorlar.  

 

Kaynak: (K.M.H.M.) - Katılımcı Maltepe Haber Merkezi Editör: TAYFUN KÖSELERDEN
Etiketler: GÜLENSU, SPOR, KULÜBÜ, DAYANIŞMA , AĞI, HİZMETTE,
Yorumlar
Haber Yazılımı