Haber Detayı
02 Ağustos 2019 - Cuma 23:03 Bu haber 2654 kez okundu
 
İŞKOLUNUN EN BÜYÜK SENDİKASI
GÜNDEM Haberi
İŞKOLUNUN EN BÜYÜK SENDİKASI

İŞKOLUNUN EN BÜYÜK SENDİKASI

Gazetemize açıklamalarda bulunan; Özel Güvenlik ve Koruma İşçileri Sendikası Genel Sekreteri Hasan KOÇ Sendikamız işkolunun en büyük Sendikasıdır.
 
KOÇ; sendikamızın ve mücedelemizin ruhunda saklı olan bağımsızlık aşkını anlayanlarca, emek mücadelesine önder olan Öz Güven-Sen Sendikası; Temmuz ay'ı istatistiklerinde en fazla üye sayısına ulaşarak, Türkiye’nin işkolunda en büyük Özel Güvenlik Görevlileri Sendikası olmuştur. 
 
Öz Güven-Sen Sendikası; insanın en önemli ihtiyacı olan Korunma ve Güvenliğin bilincinde olarak, Özel Güvenlik Görevlilerinin çalışma hayatını evrensel değerlerin standartlarına ulaştırmayı hedeflerken, emek hareketinin her alanda güçlendirilmesi için, doğru bir mücadele anlayışının ve çalışma tarzının kök salması gerektiğine inanmaktadır.
 
KOÇ; maddi manevi hiçbir fedakarlıktan kaçınmadan gece gündüz hep birlikte emek verdiğimiz sendikamızın her geçen gün büyümesi bizleri fazlasıyla sevindiriyor. 
 
Hiçbir makam ve mevkii, şahsi ikbal ve menfaat hesabı olmaksızın, sadece vazife şuuru, sorumluluk duygusu ve başarma azmi ile bu kutlu yolda mücadelemizi üstlenen, katkı sunan, destek veren, tüm emek dostlarına, emek adına, sendikamız adına, teşekkürlerimi sunarım.
Kaynak: (K.M.H.M.) - Katılımcı Maltepe Haber Merkezi Editör: TAYFUN KÖSELERDEN
Etiketler: İŞKOLUNUN, EN, BÜYÜK, SENDİKASI,
Yorumlar
Haber Yazılımı