Haber Detayı
31 Temmuz 2020 - Cuma 22:12 Bu haber 502 kez okundu
 
Kaymakam Meftun Dallı’nın Kurban Bayramı Mesajı
YEREL YÖNETİMLER Haberi
Kaymakam Meftun Dallı’nın Kurban Bayramı Mesajı

Kaymakam Meftun Dallı’nın Kurban Bayramı Mesajı

İlçemiz Kaymakamı Meftun Dallı, Kurban Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Dallı, mesajında ‘Ülkemiz ve Milletimizin birlik ve beraberliğini pekiştiren, milli ve manevi duyguların çağladığı, toplumsal yardımlaşma ve dayanışma duygularının zirveye ulaştığı, ihtiyaç sahiplerinin her zamankinden daha fazla hatırlandığı Kurban Bayramını hep birlikte karşılamanın huzurunu ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Bu bayram, tüm dünyada ve ülkemizde de etkili olan Korona Salgını (Covid19) nedeniyle, zor şartlardan geçiyoruz. Bu zorlu süreçte devletimizin kararlı mücadelesi ve milletimizin alınan tedbirlere uyumu sayesinde, sağlıklı ve daha güzel günlere ulaşacağımıza inancım tamdır. Ancak buna rağmen bayramın neşesini, huzurunu ve mutluluğunu mesafe kuralına uyarak hanelerimizden eksik etmeyelim.

Bu vesile ile dargınlık ve kırgınlıkların unutulduğu, toplumsal birlikteliğin pekiştiği, saygı sevgi, iyilik ve güzelliklerin yoğun olarak yaşandığı bayramların, bu anlamda kıymetini iyi bilmeliyiz.

Bizi biz yapan milli ve manevi değerlerimize sahip çıktığımız, hayatımızı sevgi, saygı, yardımlaşma, dayanışma ve hoşgörü temeli üzerine bina ettiğimiz sürece daha güzel günlere ulaşacağımıza canı gönülden inanıyorum.

Bu duygularla, tüm Maltepe halkının, Kurban Bayramını içtenlikle kutluyor, sağlık ve mutluluk içinde, nice huzurlu günlere hep birlikte ulaşmayı temenni ediyorum’ dedi.

Kaynak: (K.M.H.M.) - Katılımcı Maltepe Haber Merkezi Editör: MELEK KÖSELERDEN
Etiketler: Kaymakam, Meftun, Dallı’nın, Kurban, Bayramı, Mesajı,
Yorumlar
Haber Yazılımı