Haber Detayı
15 Mayıs 2020 - Cuma 19:52 Bu haber 1092 kez okundu
 
Maltepe'de Gençlik Haftası etkinlikleri törenle başladı
SPOR Haberi
Maltepe'de Gençlik Haftası etkinlikleri törenle başladı

Maltepe'de Gençlik Haftası etkinlikleri törenle başladı

Her yıl 15-19 Mayıs tarihleri arasında kutlanan Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Gençlik Haftası, İstanbul'nun Maltepe ilçesinde Atatürk tören alanında resmi çelenk sunum programıyla başladı.

 

Her yıl 15-19 Mayıs tarihleri arasında kutlanan Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Gençlik Haftası, İstanbul'nun Maltepe ilçesinde Atatürk tören alanında resmi çelenk sunum programıyla başladı. Gençlik Haftası kutlama programı, korona virüs nedeniyle internet üzerinden evlerdeki çeşitli sportif etkinliklerle bir hafta boyunca devam edecek.

Atatürk'ün Samsun'a çıkışının 101'inci yılı, Gençlik Haftası ve 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla Atatürk tören alanında tören gerçekleştirildi.

Törene; Maltepe Gençlik ve Spor İlçe spor müdürü Serkan Sağbili,Maltepe Belediyesi Spor İşleri Müdürü Hamit Korkmaz ve    Maltepe, Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü personeli katıldı. Tören, Gençlik ve Spor İlçe spor müdürü Serkan Sağbili   Atatürk Anıtı'na çelenk sunmasıyla başlayıp, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşımızın seslendirilmesiyle son buldu.

 

Maltepe Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından 15 - 19 Mayıs tarihleri arasında antrenör ve sporcuların katılımı ile sosyal medya platformları üzerinden evde spor faaliyetlerinin gerçekleştirilecek.

Kaynak: (K.M.H.M.) - Katılımcı Maltepe Haber Merkezi Editör: TAYFUN KÖSELERDEN
Etiketler: Maltepe'de, Gençlik, Haftası, etkinlikleri, törenle, başladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı