Haber Detayı
18 Haziran 2020 - Perşembe 10:29 Bu haber 10888 kez okundu
 
MALTEPE'DE YOL BAKIM ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR
YEREL YÖNETİMLER Haberi
MALTEPE'DE YOL BAKIM ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

MALTEPE'DE YOL BAKIM ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

MALTEPE SENİNLE DEĞİŞİYOR

Maltepe Belediye başkanı Ali Kılıç sosyal medya hesbından yaptığı açıklamada

''Maltepe sokaklarında yenileme çalışmalarımız devam ediyor.

Maltepe sokaklarında yenileme çalışmalarımız devam ediyor.
Fındıklı Mahallesi Şahinli Sokak
Feyzullah Mahallesi Kamil Başaran Sokak  

Maltepe Belediyesi Fen işleri Müdürlüğü, Maltepe'nin genelinde sürdürdüğü yol genişletme,duvar, asfalt, yol yapım ve kaldırım yenileme çalışmaları sürüyor.Yaz  aylarıyla birlikte kentte seferberlik ilan eden Maltepe Belediyesi Fen işleri Müdürlüğü ekipleri, çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Maltepe Belediyesi’nin ilçenin genelinde sürdürdüğü çalışmalar yaz  aylarıyla birlikte katlanarak devam ediyor. Yol yapım ve ihtiyaç duyulan bölgelerde açılan yeni yollarla yaya ve araç trafik akışını rahatlatan Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, sıcak asfalttan kaldırıma, kilitli parke taşı döşemeden bordür kaplamaya kadar her alanda çalışmalar yapıyor.

Planlamada öncelik verilen bölgelerde çok sayıda ekiple eş zamanlı olarak gerçekleştirilen çalışmalar, Maltepe'de hem yaya hem de trafik akışını rahatlatıyor. Birçok mahallede cadde ve sokaklarda bozulan yolların onarım çalışmaları devam ederken, diğer ekipler tarafından da yol yapım, asfalt yama,kaldırım yenileme, kilitli parke taşı döşeme çalışmaları sürdürülüyor.

Fındıklı ve Feyzullah mahalleleri gibi ilçenin bir ucundan öteki ucuna birçok cadde ve sokakta Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri yoğun bir tempoyla çalışmalarını sürdürüyor.  Diğer mahalleler de aynı tempoda kaldırım ve yol yapım çalışmaları devam ediyor. 

Kaynak: (K.M.H.M.) - Katılımcı Maltepe Haber Merkezi Editör: TAYFUN KÖSELERDEN
Etiketler: MALTEPE'DE, YOL, BAKIM, ÇALIŞMALARI, DEVAM, EDİYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı