Haber Detayı
02 Ekim 2019 - Çarşamba 22:20 Bu haber 2351 kez okundu
 
Maltepe Esnaf ve Sanatkarlar Odasından MHP´ye ziyaret
SİYASET Haberi
Maltepe Esnaf ve Sanatkarlar Odasından MHP´ye ziyaret

Maltepe Esnaf ve Sanatkarlar Odasından MHP´ye ziyaret
Maltepe Esnaf ve Sanatkarlar Odası  Başkanı Yunus Erdel, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Milliyetçi Hareket Partisi Maltepe ilçe teşkilatını ziyaret etti. Yunus Erdel, MHP ilçe Başkanlığına atanan Ömer Lefzan´a yeni görevinde başarılar diledi.
Esnafın sorunlarının çözümünde siyasi partilerin önemli olduğunu her zaman iktidar ve muhalif partilerle uyumlu çalışmaya gayret gösterdiklerini dile getiren Yunus Erdel, "Esnaf ve Sanatkarlar Odası olarak her zaman partilerimizle birlikte çalışmaya gayret gösteriyoruz. Sorunların çözümünde siyasi partilerimiz önemli bir görev üstlenmekte ve çözümü için de gayret göstermektedir.
Ülkemizde yaşanan darbe girişimi sonrasında siyasi partililerimiz, sivil toplum örgütlerimiz ve halklımız güzel bir birliktelik sağlamıştır. Bu birlik ve beraberliğin devam etmesini ümit ediyorum. MHP ilçe başkanımız Ömer Lefzan´a da yeni görevlerinde başarılar diliyorum "dedi.
 
Esnaf ve Sanatkarlar Odası  Başkanı Yunus Erdel ve yönetim kurulu üyelerinin ziyaretlerinden dolayı mutlu olduklarını dile getiren İlçe başkanı Ömer Lefzan ise devralmış oldukları bayrağı en yükseklere taşımak için gayret göstereceklerini söyledi.
 
Milliyetçi Hareket Partisinin her zaman devletinin yanında yer aldığını vurgulayan Lefzan, Maltepe'mizi temsil eden esnaf odasının  bu ziyareti bizleri mutlu etmiştir. Bizler de sizler gibi Maltepe’ye hizmet için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.”dedi.  
Lefzan, hayırlı olsun ziyaretine gelen Yunus Erdel ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.
Kaynak: (K.M.H.M.) - Katılımcı Maltepe Haber Merkezi Editör: TAYFUN KÖSELERDEN
Etiketler: Maltepe, Esnaf, ve, Sanatkarlar, Odasından, MHP´ye, ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı