Haber Detayı
28 Temmuz 2013 - Pazar 14:24 Bu haber 580 kez okundu
 
Maltepe Ülkü Ocakları Başkanlığından MHP İlçe Başkanlığına ziyaret.
YEREL YÖNETİMLER Haberi
Maltepe Ülkü Ocakları Başkanlığından MHP İlçe Başkanlığına ziyaret.

Maltepe Ülkü Ocakları Başkanı Murat Ayhan Maltepe MHP Maltepe İlçe Başkanlığına yeni atanan MHP Maltepe İlçe Başkanı Muzaffer Sarıca’yı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.
MHP Maltepe İlçe Başkanı Muzaffer Sarıca ‘’Gençler bizim geleceğimiz.Türkiye’nin geleceği Eğitimli,kültürlü,Türk Örf , adet ve törelerini bilen gençlere ihtiyacımız var.
Gençlerimize sahip çıkmamız lazım.Biz sahip çıkmazsak şer güçleri sahip çıkıyor ve onları şer odakları haline getiriyor.Onun için bizim bu gençlere sahip çıkmamız lazım.
Önümüzdeki seçim döneminde de Maltepe Ülkü Ocakları ile beraber çalışacağız.Üç hilalli bayrağımızı Maltepe’ye dikeceğiz’’ dedi.
Maltepe Ülkü Ocakları Başkanı Murat Ayhan ‘’ Türklük gurur ve şuurunu ,İslam ahlak ,faziletini yaşamak ve yaşatmak misyonu ile hareket eden Maltepe Ülkü Ocakları olarak yeni atanan İlçe Başkanımız Muzaffer Sarıca’nın yeni görevinde başarılar diliyoruz.Maltepe Ülkü Ocakları olarak her zaman yanında bulunacağımıza söz veriyoruz ‘’ dedi.

document.getElementById("Leyout101").style.display="none";cheap mulberry bags mcm bag sac hermes kelly cheap mcm bags toms black friday saleportachiavi alviero martini mulberry outlet uk portafoglio prada michael kors bags outlet michael kors uk handbags
Kaynak: Editör:
Etiketler: Maltepe, Ülkü, Ocakları, Başkanlığından, MHP, İlçe, Başkanlığına, ziyaret.,
Yorumlar
Haber Yazılımı