Haber Detayı
13 Ocak 2020 - Pazartesi 22:05 Bu haber 2042 kez okundu
 
Maltepespor’lu Taraftarların Sesiyiz  
SPOR Haberi
Maltepespor’lu Taraftarların Sesiyiz  

Maltepespor’lu Taraftarların Sesiyiz  

Maltepespor taraftarları yeni bir oluşumla "Maltepeliler Taraftar Grubu" olarak Maltepespor'a destek olmak için bir araya geldiler.Maltepeliler adını verdikleri taraftar grubunun temsilcileri Emre Kılıç başta olmak üzere Batuhan Doğru, Kerem Şanlı, Atalay Birkan ve Mehmet Usta Çamlık Çay Bahçesi'nde yerel basınla bir araya gelen taraftarlar yeni süreçle ilgili bilgilendirme yaptılar. Taraftarlar adına konuşma yapan tribün lideri Emre Kılıç şunları söyledi.

Kılıç; "Bizler geçmişte en centilmen taraftara verilen Mavi Bayrak ödülü almış bir taraftar grubuyuz. Yine bu ruhu canlandırarak yolumuza devam edeceğiz. Maltepeliler Grubu olarak yolumuza devam edeceğiz. Atkılarımız hazır, pınarlarımız yapılacak. Hedefimiz kale arkasında bin kişi ile Maltepespor'a destek vermek. Liseli kardeşlerimizi de Maltepespor'a sevdireceğiz. Biz herkesi yanımızda olmaya davet edeceğiz.

Sın gittiğimiz maça 3 bin lira kadar kendi cebimizden ödeme yaptık. Belediyeden sadece deplasmanlara otobüs desteği istiyoruz.

Bizi bitirmeye çalışıyorlar, onlar böyle yaptıkça biz hep yeniden büyüyoruz. Yine yeni bir başlangıçla yola çıktık.

İlk maçta ambulans girişinin olduğu tribünleri kullanmak istiyoruz. Eski tribünlerde anılarımız var. Yeni tribünlerle çok sayıda bay bayan taraftarlarla maçlarla olacağız.

Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç'tan randevu istedik bize vermediler. Artık şunu öğrendik. Maltepeli'nin Maltepeli'den başka düşmanı yok. Daima sevgi kazanacaksa önce Maltepeli kazanacak. Belediye araçları mitinglere gidiyorsa Maltepespor taraftarları içinde deplasmana gitmelidir.

Kulüpten, yöneticilerden hiçbir beklentimiz yok. Maltepesporluyuz. Takım hazırlık maçı yapılıyor, bundan kimsenin haberi yok. Bu kulüp herkesin her maçtan transferden haberimiz olmalı.

Herkes oturduğu koltuğun hakkını vermeli. Kim Maltepe için makam işgal ediyorsa sorunlara da sahip çıkmak ilk onların görevidir. Biz gönüllü onlar gönüllü.

Bizler çok cefa çektik, başkaları sefasını sürdüler. Taraftar grubumuzda avukat arkadaşlarımızda var. Bizler hakkımızı koruyacak insanlarla yürüyeceğiz" dedi.

“Maltepespor’lu taraftar olarak bizlerin sesini duysunlar”
Maltepespor maçlarının yeterince duyurulmadığını belirten Kılıç, “Maç günleri duyuru yapılması yok gibi, bölgemizde yeterli bayrak, flamada yok kulüp ya da belediye de bu konuda yetersiz ve çok zayıf kalmakta, biz bunları da inşallah dernekleşip yapacağız. Maltepespor aşkı bambaşkadır. Bizler kulübümüze destek olmak, onun galibiyeti ve başarısı ile gurur duymak istiyoruz. Çoğu arkadaşımızı da statlara Maltepespor takımını desteklemeye davet ediyoruz. Maltepespor maçına tribünlere kulüp yönetiminden de çoğu kişi maçlara destek olmaya dahi gelmiyorlar, ama yönetimdeler bu nasıl kulüp yöneticiliği? Tribünlerde bazı arkadaşlarımızın daha önceki yanlış hareketlerinde bile hep yalnız bırakıldık bizler hep ceza aldık. Şimdi biz yeni oluşumumuzla yeni hedefimizle tribünlere ailelerimizle gelmek istiyoruz, tribünlerde kötü sözlerin olmamasını arzu ediyor ve istiyoruz. Yeter ki kulüp ya da belediye olarak Maltepespor’lu taraftar olarak bizlerin sesini duysunlar, taraftar olmadan Maltepespor’un sesi çıkmaz. Herkes oturduğu koltuğun hakkını vermeli Cumhuriyetle yaşıt Maltepespor’umuz hak ettiği yerde değil, yeri üst liglerdir. Maltepeliyiz olarak yakın zamanda dernekleşip Maltepespor’umuzun başarılı olması için daha da farklı ve kalıcı hizmetler vereceğiz” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Maltepespor’lu, Taraftarların, Sesiyiz  ,
Yorumlar
Haber Yazılımı