Haber Detayı
14 Eylül 2020 - Pazartesi 05:54 Bu haber 14947 kez okundu
 
MALTEPESPOR ;YENİ BAŞKAN,YENİ YÖNETİM,YENİ SEZON
SPOR Haberi
MALTEPESPOR ;YENİ BAŞKAN,YENİ YÖNETİM,YENİ SEZON

MALTEPESPOR ;YENİ BAŞKAN,YENİ YÖNETİM,YENİ SEZON

 

Bölgesel Amatör Lig takımlarından Maltepespor’un kongresinde nöbet değişimi yaşandı. Mevcut başkan Ercan Konak aday olmadı.Başkan Adayı Mehmet Akarsu tek liste ile girdiği seçimde yeni Kulüp Başkanı oldu.
 

Maltepespor Olağan Kongresi, Maltepespor Murat Devran  Tesislerinde gerçekleştirildi. Kongreye mevcut Başkan Ercan Konak ve Başkan Adayı Mehmet Akarsu’un yanı sıra siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, delegeler ve taraftarlar katıldı. Koronavirüs kurallarına uygun şekilde gerçekleştirilen kongrede Kongre gündem maddeleri gereği, ilk olarak divan heyeti oluşturuldu. Divan Cevdet Pirgaip (Başkan) İsmet Akkoç ve Muhsin Gülsuyu görev yaptı   Daha sonra saygı duruşu yapıldı ve arkasından İstiklal Marşı okundu.Kongre, yönetim kurulu faaliyet ve denetim kurulu raporları okunmasıyla devam etti. Yönetim kurulu ve denetleme kurulunun ibra edilmesinin ardından  mevcut Başkan Ercan Konak   bir konuşma yaptı.  

BAŞKAN KONAK Bizim sevdamız Maltepespor. Görevi gönül huzuruyla devrediyoruz.
 
 Maltepespor formasıyla 9 yıl mücadele ettiğini ve takımın kaptanlığını da üstlendiğini hatırlatarak, “Yönetimi devraldığımız sürecte, 3 kongrede aday çıkmamış, daha sonra aday olup seçilen bir arkadaşımız da kısa sürede görevi bırakmıştı. Maltepespor’un zor günlerinde elimizi taşın altına koymayı görev bildik ve Maltepespor’un sahipsiz kalmaması adına göreve talip olduk. İyi yapmışız, kötü yapmışız, takdir Maltepelilerin. Maltepespor için en iyisini yapmaya gayret ettik. Bizim sevdamız Maltepespor. Görevi gönül huzuruyla devrediyoruz. Bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da elimizden geleni yapmaya hazırız. ” dedi.  
 
BAŞKAN AKARSU, “Bizim Tek Siyasetimiz Maltepespor olacak.

 

Başkanlık görevini devralan Mehmet Akarsu, “Bizim bu işin altından kalkabileceğimizi düşünenler sağolsun bu görev layık gördü. Ercan başkan elinden geleni yaptı. Gerçekten tek kalmış. Bir kişiyle olacak iş değil . Yönetimiyle, sporcusuyla, Maltepelilerle, Maltepe’nin esnafıyla ve özellikle de Maltepeli iş adamlarıyla birlikte başarılacak bir iş” dedi.

Başkan Akarsu, Maltepespor’a destek için kapsamlı bir kampanya düzenleyeceklerini ve yardım edenleri de yardım etmeyenleri de düzenli bir şekilde ilan edeceklerini belirtirken, “Bu konuda da basınımıza görev düşüyor. Bizim duyurumuzu geniş kitlelere duyuracak olanlar onlardır. Basınımızdan destek bekliyoruz” diye konuştu.

Maltepe’nin nüfusunun yarısı kadar olmayan semt takımlarının şu anda çok iyi yerlerde olduklarını belirten Mehmet Akarsu “Maltepespor’un mevcut yeri 500 bin nüfuslu bu güzel ilçemize hiç yakışmıyor. Maltepeyi layık olduğu mevkilere çıkarmak tüm Maltepelilerin görevidir” dedi.

Maltepespor’un partiler üstü bir kurum olduğunu ve yönetimde geniş bir yelpazedeki siyasi görüşe sahip insanları bir araya getirdiklerini vurgulayan Mehmet Akarsu, “Bizim tek siyasetimiz Maltepespor olacak. Maltepe için ne üretebilirizi konuşacağız. Maltepeyi en iyi noktalara nasıl taşıyacağımız noktasında siyaset yapacağız. Bu yönde politikalar üreteceğiz” ifadelerini kullandı.

Yeni yönetim şu isimlerden oluştu

 

Mehmet Akarsu (Başkan), Ali Hakan Ağaoğlu, Ali Kemal Aksöz, Ali Şanlı, Alper Kökçü, Alper Tepret, Anıl Çiçek, Atagün Duygulu, Barbaros Güçlü, Barış Yılmaz, Bayram Behram Kaçar, Deniz Özbek, Ekrem Baltacı, Erdal Can, Erdi Akşen, Erol Bilici, Eser Şenay, Evren Ertaş, Hakkı Kaya, Hasan Koç, Hüseyin Güler, Hüseyin Kalkan, Hüseyin Koca, İlker Güçlü, Mehmet Haluk Özsaraç, Metin Öztürk, Oktay Kaynarca, Ömer Aykut Çakır, Ömer Şerif Türkdönmez, Selçuk Bayhan, Tarık İkram Umaç, Tayfun Köselerden, Uğur Canayakın, Yağız Can Doğan, Yaser Bayrak, Yusuf Erkal Tavlaşoğlu ve Yusuf Polat.

Kaynak: (K.M.H.M.) - Katılımcı Maltepe Haber Merkezi Editör: MELEK KÖSELERDEN
Etiketler: MALTEPESPOR, ;YENİ, BAŞKAN,YENİ, YÖNETİM,YENİ, SEZON,
Yorumlar
Haber Yazılımı