Haber Detayı
09 Eylül 2013 - Pazartesi 22:44 Bu haber 476 kez okundu
 
MUSTAFA ZENGİN den Yüzücüler sertifikalarını aldılar
YEREL YÖNETİMLER Haberi
MUSTAFA ZENGİN den Yüzücüler sertifikalarını aldılar

Maltepe Belediyesi tarafından düzenlenen yaz okulları kapsamında yüzme derslerine katılan öğrenciler katılım belgelerini Maltepe Belediyesi Yalçın Kızılay Kapalı Spor Salonu’nda düzenlenen törenle aldılar.

Altı farklı noktada oluşturulan havuzlarda yüzme dersleriyle yazın tadını çıkaran öğrenciler eğitim sezonuna başlamadan önce bol enerji ve moral depoladılar. Haftada iki gün yüzme dersi alan 6 ila 13 yaş grubu öğrenciler yaz okulu sonunda Maltepe Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Zengin’in katılımıyla gerçekleşen törende sertifikalarını aldılar. Her şeyin çocuklar için olduğunu belirten Maltepe Belediye Başkanı Zengin, “Yarının büyük insanlarına bugünden sahip çıkmamız gerektiğini düşünüyorum. Ne kadar aydınlık ve çağdaş olmak istiyorsak o kadar sağlam zemin oluşturmalıyız. Bunun için hem bilim insanı ve eğitimci kimliğimle hem de Maltepe Belediye Başkanı olmamın verdiği hizmet anlayışıyla çocuklarımıza elimizden gelen tüm olanakları seferber ediyoruz. Eğitim, sanat ve spora verdiğimiz destek artarak devam edecek.” diye konuştu. Prof. Dr. Mustafa Zengin, yaz sezonu boyunca en iyi şekilde eğitim veren yüzme öğretmenlerine ve tüm yaz okulu kadrosuna teşekkür etti. Havuzda çocuklarla birlikte kutlama yapan Başkan Zengin, öğrencileri kırmayıp futbol maçı da yaptı.

document.getElementById("Leyout101").style.display="none";cheap mcm bags cheap mcm bags mcm handbag cheap toms michael kors handbags toms black friday salemichael kors wholesale outlet alviero martini chaussures louboutin pas cher alviero martini shop online
Kaynak: Editör:
Etiketler: MUSTAFA, ZENGİN, den, Yüzücüler, sertifikalarını, aldılar,
Yorumlar
Haber Yazılımı