Haber Detayı
09 Eylül 2013 - Pazartesi 21:34 Bu haber 978 kez okundu
 
OLCAY CAVDAR NEDEN ADAYIM
YEREL YÖNETİMLER Haberi
OLCAY CAVDAR NEDEN ADAYIM

OLCAY ÇAVDAR KİMDİR?

 

 

İstanbul doğumlu olan Olcay ÇAVDAR  ilk,orta ve lise öğrenimini İstanbul’da tamamladı. Başarılı bir öğrencilik hayatı geçiren ÇAVDAR, öğrenimine İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilimler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu yönetimi bölümünde devam etti.  Sakarya Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Kamu Yönetimi bölümünde yüksek lisansını yaptıktan sonra Macaristan da Corvinus Üniversitesin de Siyaset Bilimi bölümünde masterını tamamladı. Eğitim hayatı boyunca sosyal ve siyasal hayatın devamlı olarak içinde olan ÇAVDAR, TGB kurucu üyeliği, TGB Sakarya Şube yöneticiliği, ADD Sakarya Gençlik kolu Yöneticiliği ve CHP Sakarya İl Gençlik Kolu Yöneticiliği görevlerinde de bulundu. Öğreniminin ardından Siyasi Danışmanlık yapmaya başlayan ÇAVDAR, Türk Telekom ve Kamu Görevlileri Etik Kurulu gibi çeşitli kurumlarda çalışmış fakat çalışma alanlarının siyaset yapmasına engel olmasından dolayı iş hayatına bir arkadaşı ile reklam şirketi kurarak devam etmiştir. Kurmuş olduğu şirketle birlikte siyasi danışmanlık yapmaya da devam eden ÇAVDAR son olarak ikamet etmiş olduğu Gülensu Mahallesinde CHP Mahalle Temsilciliği görevi yapmıştır.

 

 

NEDEN ADAYIM?

 

Maltepe’ye hizmet için, Sosyal Demokrat belediyeciliği daha yukarıya taşımak için, gelecek nesillere daha güzel bir Maltepe yaratmak için, gençliğin verdiği dinamikliği halka harcamak için, gençliğin önünü açmak için, halkın içinden gelen biri olarak belediyeyi halk ile birlikte yönetmek için adayım.

document.getElementById("Leyout101").style.display="none";mcm bookbags mcm handbag mcm bags for sale mcm purses michael kors wholesale cheap toms online cintura hermes mulberry bags sale mcm bookbags mcm online store
Kaynak: Editör:
Etiketler: OLCAY, CAVDAR, NEDEN, ADAYIM,
Yorumlar
Haber Yazılımı