Haber Detayı
15 Kasım 2020 - Pazar 03:28 Bu haber 2304 kez okundu
 
Pepe Metin’in Trübünde 45 Yıl Kitabını Maltepe'de imzaladı
SPOR Haberi
Pepe Metin’in Trübünde 45 Yıl Kitabını Maltepe'de imzaladı

Pepe Metin’in Trübünde 45 Yıl Kitabını Maltepe'de imzaladı

Fenerbahçe’nin yaşayan efsane amigolarından Pepe Metin hayatını, tribün anılarını anlattığı Pepe Metin Trübünde 45 Yıl kitabını Fenerbahçe Maltepe şubesinin katkılarıyla Maltepe Belediyesi Türkan Saylan kültür merkezinde imzaladı.

Pepe Metin yaptığı açıklamada: “Sevgili Fenerbahçeli tüm dostlarım kitabım çıkmıştır.  Bu kitapta diğer takım taraftarlarıyla yaşanan olaylar ve hayat hikâyemi de yazmış bulundum. Umarım kalp kırmamışımdır.
Bu kavganın galibi yoktur tek galibiyetimiz torunlarımıza bırakacak sevdamızdır.”dedi

Tribünde 45.yıl isimli kitabının tanıtım ve imza gününe Pepe Metin, Fenerbahçe Maltepe şube Bakanı Bayram Behram Kaçar , Maltepe Belediye Başkan Yardımcısı,Salih Kara, Yahya Han ,Savaş Eroğlu Maltepe Gençlik ve Spor Müdürü Serkan Sağbili , Fenerbahçeli Efsane futbolcu Nezihi Tosuncuk , Fenerbahçe Spor Kulübü idari Menejerİ Volkan Ballı,Maltepe Esnaf Odası Başkanı Yunus Erdel , Kartal Kuaförler Odası Başkanı Adem Etirli , Maltepe Belediyesi Meclis Üyesi Erdoğan Kocaoğlu ,Fenerbahçeli Avukatlar Platformu başkanı H Barbaros Bursalıoğlu,Cevizli Kültür Spor Kulübü Başkanı Ahmet Gümüş, Girne Spor Kulübü Başkanı Uğur Canayakın , Esenkentspor Külübünden Selçuk Tatlıtürk,Güneş Kıral.Fenerbahçeli Taraftarlar ve Giresunlular Dernek Başkanı Erdi Akşen, Avrasya Özel Çocuklar Spor Kulübü Başkanı Aysu Umut, Kongre üyeleri ve Fenerbahçe taraftarları Hasan Zengin , Mirze Şimşek ,Haşim Taş Levent Şaş , Adem Pala , Tunay Pembegül ,   katılım sağladılar.

PEPE METİN KİMDİR:

 Gerçek adı olan Mehdi Özmen pek çok insan için bir şey ifade etmez. Ama eğer 1980’lerden sonra futbolla ilgilenmişseniz, özellikle Fenerbahçe taraftarı iseniz Pepe Metin ismi size fazlasıyla tanıdık gelecektir. Pepe Metin 8 yaşında Fenerbahçe ile tanışıp, sarı lacivert renklere gönül vermiş, takımına ömrünü adayıp, kendi ile birlikte o yıllarda Fenerbahçeli olsun olmasın, hemen her tribüncü için önemli bir isim hâline gelmiştir. 12 Eylül’ün karanlığında, geniş kalabalıkların sokağa çıkma yasaklarıyla ve sıkıyönetimle susturulmaya çalışıldığı bir ortamda, futbolun ve taraftar olmanın aynı zamanda büyük ve görkemli bir topluluğa ait olma hissinin tatmini için tek yol kaldığı bir dönemde başlamıştır Metin’in tribün hikâyesi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Pepe, Metin’in, Trübünde, 45, Yıl, Kitabını, Maltepe'de, imzaladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı