Haber Detayı
17 Mart 2020 - Salı 19:01 Bu haber 1509 kez okundu
 
Süper Lig maçları ertelenecek mi? TFF Başkanı Nihat Özdemir açıkladı
SPOR Haberi
Süper Lig maçları ertelenecek mi? TFF Başkanı Nihat Özdemir açıkladı

Süper Lig maçları ertelenecek mi? TFF Başkanı Nihat Özdemir açıkladı

Son dakika gelişmesi... Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir, Süper Lig maçlarının Nisan ayı sonuna kadar seyircisiz oynanmasına devam edileceğini ve ertelemenin gündemde olmadığını açıkladı.

UEFA ile yapılan toplantının ardından açıklamada bulunan Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir, Süper Lig maçlarının Nisan ayı sonuna kadar seyircisiz olarak oynanacağını açıkladı.

Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Özdemir, “Şu anda alınmış kararda değişiklik yok. Nisan ayının sonuna kadar seyircisiz olarak maçlar devam edecek. Yerel liglerin Haziran sonuna kadar düzenlenmesi için gayret gösterilmesi talep edildi, Haziran sonuna kadar tamamlanması arzulanmaktadır. Planlamada bir değişiklik yok, liglerde programımız açıkladığımız plan dahilinde devam etmektedir” dedi.

“LİGLERİMİZ DEVAM ETMEKTEDİR”

“Sağlık Bakanlığı, bilim kurulunun çalışmaları ve onlarla devamlı irtibatlı olma durumundayız. İnşallah bu akşam Göztepe – Rizespor maçı oynanacak ve ligde eksik maçımız olmayacak. Verilmiş karar neticesinde liglerimiz devam etmektedir.”

“SOKAĞA ÇIKMAMA GİBİ BİR KARARIMIZ YOK”

“Ukrayna oynamaya devam etmektedir ama onlar da karar alabilir. Biz Türkiye’yiz, çok sağlıklı karar alıyorlar. Şu anda en az etkilenen ülke, Türkiye’dir. Cumhurbaşkanlığı açıklama yaptı, sokağa çıkmama gibi bir kararımız da yoktur.”

DETAYLAR BİRAZDAN…

Kaynak: Editör:
Etiketler: Süper, Lig maçları, ertelenecek, mi? TFF Başkanı Nihat, Özdemir açıkladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı