Haber Detayı
19 Temmuz 2021 - Pazartesi 16:26 Bu haber 17305 kez okundu
 
Aydost Kozalak En Özel Anlarınızı Ölümsüz Kılalım
Kır düğünleri, sünnet düğünleri, şirket toplantıları, partiler, lansmanlar, konserler, eventler, kahvaltı, özenle seçilmiş menülerimizle ve hobi bahçeleri, gibi özenle hazırlanmış bölümlerden oluşan, muhteşem doğa manzarasıyla hizmet veriyor.
YAŞAM Haberi
Aydost Kozalak   En Özel Anlarınızı Ölümsüz Kılalım

Aydost Kozalak   En Özel Anlarınızı Ölümsüz Kılalım      

Kır düğünleri, sünnet düğünleri, şirket toplantıları, partiler, lansmanlar, konserler, eventler, kahvaltı, özenle seçilmiş menülerimizle ve hobi bahçeleri, gibi özenle hazırlanmış bölümlerden oluşan, muhteşem doğa manzarasıyla hizmet veriyor.  İstanbul Kartal Aydos Orman  semtinde Dev çınarların gölgesinde, kaynak suları ve dağların eteğindeki cennet gibi bir beldenin tam kalbinde. 2021 yılında Aydost Kozalak burada, kır düğünleri ile faaliyetine başladı.Aydost Kozalak adı ile yeni yepyeni yüzü, modern peyzajı, ışıklandırması, dekoru, 10.000 m2 davetli ağırlama alanı, 3000 m2 otoparkı, yıldızların altında yeni bir hayata ilk adım için kusursuz bir mekan yaratıldı sizler için.

Düğün kişilerin hayatlarındaki en güzel günü yaşadıkları, oldukça önemli ve heyecanlı zamanlarını geçirdikleri en önemli etkinliklerden biridir. İki kişinin hayatlarını birleştirdiği bu günde tercih edilecek olan düğün salonu büyük önem taşır. Çiftin içine sinen ve her anlamda eksiksiz olarak hizmet sunabilen bir düğün salonu çiftin en mutlu gününü ekstra stres yaşamadan, huzurlu ve hayal ettikleri şekilde geçirmesini sağlar. Rüyaları süsleyen bir düğün için doğru düğün salonu tercihi, doğru bir düğün organizasyonu oldukça önemli.

Neden ? Aydost Kozalak

Beklentileriniz gerçeğe dönüştüren, detaylara önem veren, güler yüz ve yüksek müşteri memnuniyeti hedefleyen Aydost Kozalak ekibi olarak bizler, yapmış olduğumuz düğün organizasyonlarımız ile farklılık yaratmaktayız. Yalnızca sizin için orada olan ekibimizle kaliteli zaman geçirmeniz için her ayrıntıyı düşündük. Düğün organizasyonunuzun hayalini size, gerçekleştirmesini uzman kadromuza bıraktık.


Siz de hayallerinizdeki düğünü yaşamak için bizi arayın.

Sünnet Organizasyonu için Neden Aydost Kozalak

Sünnet organizasyonu erkek çocuklarının en önemli günlerinden biri. Sünnet düğünü hassasiyet ve profesyonellik gerektiren bir etkinlik. Bundan dolayı da işinin ehli kişilerle çalışmak oldukça önem teşkil ediyor. Hem erkek çocukları hem de aileler için çok önemli bir gün olan sünnet düğün organizasyonları için doğru ekibin olması gerekmektedir. Çocuğun korkmaması ve günü keyifle geçirmesi için hem ekibin güler yüzlü olması, hem de ailelerin gün içinde hiçbir sorun yaşaması için profesyonel olması gerekmektedir.

İhtiyaçlarınızı eksiksiz karşılayacak uzman bir ekip ile tüm misafirler olması gerektiği gibi ağırlanabilir. Sünnet düğünleri, uzun yıllar boyu akıllarda kalan en önemli günlerden biri. Bu günü görsel bir şölene çevirmek, çocuğun korkmadan keyif alarak günü geçirmesini sağlamak ve aile için dillere destan bir gün geçirmek için doğru sünnet organizasyonu, doğru ekip ve doğru salon en önemli unsur.Nişan Töreni organizasyonlarınız  Neden Aydost Kozalak

Nişan, evlilik için atılan ilk adım. Evliliğe giden ilk adım olan nişan organizasyonu hayatta bir defa yaşanabilecek en özel anlardan biri. Nişan gününde hem gelin ve damat adayının en güzel günlerinden birini yaşaması, hem de içlerinde ukde kalmaması için en doğru nişan alanı tercihi yapmaları oldukça önemli. Gelin ve damat adayının misafirlerinin gerektiği biri ağırlanması, çift için en keyifli günün keyfini çıkartmak dışında bir düşüncelerinin olmaması, başta çift olmak üzere tüm davetlilerin ne kadar değerli ve özel olduğunu hissetmesi için en doğru mekanı bulmak gerekiyor. Nişan alanının tasarımı, ekibin samimiyeti ve profesyonelliği nişan günü için oldukça önemli.

Evlenme teklifi edildikten sonra gerçekleşen söz, evliliğin ilk adımı. Evlilik süreci yalnızca çiftler için değil aileler ve dostlar için de en özel ve en anlamlı günlerden biri. Bu yüzden ailelerin bir araya gelip, birbirini seven ve ömür boyu beraber olmak için söz verecek olan çiftlerin nişanını yani evliliğe ilk adımını kutlamak için yapılan nişan en önemli günlerden biri.

Bir iş yemeğinden beklediğiniz hizmetten daha fazlasını gerek müziği, gerek tadımlıkları gerek süsleme ve dekoru ile alacağınızı garanti ediyoruz.

Beklentileriniz gerçeğe dönüştüren, detaylara önem veren, güler yüz ve yüksek müşteri memnuniyeti hedefleyen  Aydost Kozalak ekibi olarak bizler, yapmış olduğumuz Kurumsal Yemek organizasyonlarımız ile farklılık yaratmaktayız.

Yalnızca sizin için orada olan ekibimizle kaliteli zaman geçirmeniz için her ayrıntıyı düşündük. Kurumsal Yemek organizasyonunuzun hayalini size, gerçekleştirmesini Aydost Kozalak uzman kadromuza bıraktık.

Yakacık Yeni Mah. Samandıra Cad. Aydos Orman Park N:96 Kartal, İstanbul

İLETİŞİM  05326009218

Kaynak: Editör:
Etiketler: Aydost, Kozalak, , , En, Özel, Anlarınızı, Ölümsüz, Kılalım, , , , , ,
Yorumlar
Haber Yazılımı